logo LOKUM Nieruchomości Mielec

LOKUM Nieruchomości Anna Światowiec Mielec

  Al.Niepodległości 9, 39-300 MIELEC 
 17 583 96 74 Odwiedź nas na instagramie
 
 

O firmie

Biuro Nieruchomości – Pośrednictwo i Wycena "Lokum" działa na rynku powiatu mieleckiego od 1999 roku. Ten okres pozwolił nam zebrać bogate doświadczenie zawodowe w przeprowadzaniu bezpiecznych transakcji.

Nasi agenci podchodzą profesjonalnie i z wysoką jakością do świadczonych usług. Każdy Klient traktowany jest w sposób indywidualny i wyjątkowy, dzięki temu Nasi Klienci współpracują z nami od wielu lat.
Przygotowując ofertę staramy się wcześniej poznać potrzeby i zapotrzebowanie klientów, tym samym umożliwiając im jak najlepszy wybór.

Od momentu powstania Biura podejmujemy wszystkie możliwe działania, aby zaspokoić oczekiwania odbiorców naszych usług.

Oferujemy obsługę wszystkich typów transakcji: SPRZEDAŻ – KUPNO – WYNAJEM.
Prowadzimy Państwa przez cały proces sprzedaży, zakupu czy wynajmu nieruchomości – od pierwszego kontaktu z naszym agentem do finalizacji transakcji – podpisania aktu notarialnego lub umowy najmu.

Naszym atutem jest profesjonalna i rzetelna obsługa.
Nasze usługi są kompleksowe i na najwyższym poziomie. Powierzone nam zadania wykonujemy z pasją dbając o to, by nasi klienci byli zadowoleni.

W swojej ofercie posiadamy: mieszkania, domy, działki oraz lokale użytkowe.
Dysponujemy szeroką bazą klientów poszukujących różnych nieruchomości.

Oferujemy promocję ofert na stronie Biura „Lokum”, portalach branżowych i lokalnej prasie.

Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa licencjonowany i ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej pośrednik - licencja zawodowa nr 3829.

Klient kupując nieruchomość za pośrednictwem Naszego Biura ma pewność i gwarancję, że dana oferta została sprawdzona pod kątem stanu prawnego.

Mam nadzieję, że życzliwa atmosfera współpracy, którą oferujemy, przyczyni się do nawiązania szerokich kontaktów z naszym Biurem.

Jednocześnie życzę Państwu dobrych osiągnięć we wzajemnych interesach z naszym Biurem Nieruchomości "Lokum"

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z nami, a my ze swojej strony postaramy się zapewnić fachową pomoc przy podejmowaniu decyzji dotyczących sprzedaży, zakupu i wynajmu nieruchomości.

Dołączcie Państwo do grupy zadowolonych Klientów!

Pozdrawiam
Anna Światowiec