logo LOKUM Nieruchomości Mielec

LOKUM Nieruchomości Anna Światowiec Mielec

  Al.Niepodległości 9 39-300 MIELEC   17 583 96 74
 

Sprzedam lokal użytkowy pod warsztat Tuszyma, 

cena:  129 000  zł
powierzchnia:97.00 m2
pow. działki:4.60 a
rodzaj zabudowy:wolnostojacy
 
Oferujemy Państwu sprzedaż lokalu użytkowego wybudowanego i przystosowanego z myślą prowadzenia działalności gospodarczej związanej z naprawą, oklejaniem i zmianą koloru samochodów.

Nieruchomość zabudowana:
• Pomieszczeniem biurowo – socjalnym o powierzchni zabudowy
62 m w skład którego wchodzą pomieszczenia 2 lokale, pomieszczenie magazynowe, holl /może służyć jako zaplecze socjalne/, łazienka z prysznicem
• Garażem/halą o powierzchni użytkowej 32,6m, powierzchni zabudowy 35m, kubatura 140m, konstrukcji metalowej na trwałe połączony z gruntem za pomocą płyty betonowej gr 20cm, ściany – płyta warstwowa gr 10 cm, konstrukcja stalowa - kształtowniki stalowe, dach konstrukcji stalowej, pokrycie dachu – płyta warstwowa gr 10 cm, wyposażony w bramę automatyczną o wymiarach 3x3m. Lokal w pełni wykończony i przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej.

Nieruchomość w części podpiwniczona /kotłownia/

Lokal usytuowany na działce o powierzchni 4,60a

Media: prąd, woda /bojler elektryczny/, szambo, CO – weglowe, gaz na działce, w 2019 roku wykonano nową instalację elektryczną i hydrauliczną.

Teren wokół lokalu zadbany – utwardzony. Przy lokalu ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Budynek usytuowany w miejscowości Tuszyma przy zbiegu drogi wojewódzkiej z powiatową. Miejsce dzięki świetnej lokalizacji zapewnia stały dopływ klientów.

Cena ofertowa: 129 000 zł

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA!