logo LOKUM Nieruchomości Mielec

LOKUM Nieruchomości Anna Światowiec Mielec

  Al.Niepodległości 9 39-300 MIELEC   17 583 96 74
 

Dom do niewielkiego wykończenia Rzędzianowice, 

cena:  315 000  zł
powierzchnia:180.00 m2
rodzaj zabudowy:wolnostojacy

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny usytuowany na działce o pow. ok.11a /powierzchnia do uzgodnienia/ w miejscowości Rzędzianowice.

Dom piętrowy, wolnostojący, murowany o pow. zabudowy 103 m², z lat 80-tych do niewielkiego wykończenia. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej, podpiwniczony, kryty blachą. Ściany zewnętrzne cegła + pustak pianowy + styropian + wstępna elewacja, stropy żelbetonowe.

ROZMIESZCZENIE:

Podpiwniczenie: 4 pomieszczenia gospodarcze
Parter: pokój z garderobą, łazienka, pralnia, przedpokój
I kondygnacja: salon, kuchnia, WC, przedpokój
II kondygnacja /półpiętro/: pokój telewizyjny
III kondygnacja /półpiętro/: 2 pokoje, łazienka + WC, garderoba
IV kondygnacja /poddasze/: pokój z garderobą, łazienka
Strych: niezagospodarowany

MEDIA:
Prąd i woda w budynku /liczniki/, gaz na działce, kanalizacja /wykonano instalację/, szambo na działce, CO /instalacja bez kaloryferów i pieca/, ciepła woda z podgrzewacza elektrycznego. W całym budynku ogrzewanie podłogowe.

DZIAŁKA: ok. 11a

Nieruchomość położona w Rzędzianowicach-10 km od Mielca, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, przy drodze asfaltowej. Idealne miejsce dla osób pragnących odpocząć od miejskiego zgiełku.

CENA: 315 000zł

Dodatkowo istnieje możliwość zakupu domu parterowego, wolnostojącego, murowanego, pokrytego dachówką o pow. zabudowy 93m2 z lat 50-tych. Budynek składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i ganku, przedpokoju i części gospodarczej.

Media: prąd, woda, CO węglowe, brak gazu.W skład nieruchomości wchodzi również budynek gospodarczy o pow. zabudowy 51m2, murowany z lat 50-tych. DZIAŁKA: ok. 17a

Łączna cena: 380 000 zł

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA W TERENIE!