Bezczynszowe mieszkanie w kamienicy

Mielec,  ul. ul. Mickiewicza
cena:  0 zł
  • powierzchnia:  66.10 m2
  • liczba pomieszczeń: 2
Prezentujemy Państwu lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 66,10m usytuowany na I piętrze w kamienicy. Mieszkanie położone jest w ścisłym centrum Starego Mielca.

Rozmieszczenie:

I piętro: 2 pokoje /26,20m i 20,10m/, kuchnia /10m/, łazienka /5,30m/, przedpokój /4,50m/
Dodatkowym atutem jest poddasze użytkowe o pow. 68m, które można zaadoptować na część prywatną mieszkalną.

Budynek częściowo podpiwniczony, jego fundamenty i ściany zostały osuszone oraz zabezpieczone przed wilgocią. Budynek w ostatnich latach został odnowiony, wymieniono dach z pokryciem, kominy, nowa klatka schodowa z 2018r oraz elewacja.

Z tyłu domu panuje spokój, teren posesji całkowicie zagospodarowany i wybrukowany, tutaj znajduje się też miejsce parkingowe. W trosce o bezpieczeństwo i prywatność cały teren został zabezpieczony nową kutą bramą wjazdową.

MEDIA: woda, prąd, gaz i kanalizacja.

Nieruchomość znajduje się w centrum miasta przy drodze prowadzącej do rynku. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się instytucje, lokale usługowe, obiekty kulturalno-oświatowe takie jak: banki, sklepy, restauracje, kościół, opieka medyczna, apteki, szkoły.

Nieruchomość nadaje się dla osób ceniących sobie bliskość centrum miasta z pełnym dostępem do szkół, usług czy terenów rekreacyjnych, ale w spokojnym najbliższym otoczeniu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i samą nieruchomością! Skontaktuj się z nami a odpowiemy na wszelkie pytania i zorganizujemy prezentację nieruchomości.


Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 3829
Agent prowadzący: Edyta Andrakowicz tel. 509012074
Nr ew. oferty: 1206