logo LOKUM Nieruchomości Mielec

LOKUM Nieruchomości Anna Światowiec Mielec

  Al.Niepodległości 9 39-300 MIELEC   17 583 96 74
 

Funkcjonalne mieszkanie na I piętrze Mielec,  ul. Solskiego

 
cena:  250 000  zł
powierzchnia: 55.70 m2
cena za m2 4 488  zł
czynsz: 450zł
piętro: 1
ilość pokoi: 4
rozkład: dwustronny
ogrzewanie: miejskie
rynek: wtórny
 
 

Media: woda, kanalizacja ogrzewanie, śmieci

 
 
Oferujemy Państwu sprzedaż mieszkania o pow. 55,70 m² położonego w centrum Miasta przy ul. Solskiego. Lokal usytuowany jest na I piętrze.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:

  • 4 pokoje
  • kuchnia
  • łazienka z WC
  • przedpokój


Mieszkanie jasne, przestronne i funkcjonalne. Wchodząc do lokalu po lewej stronie mamy obszerny pokój z którego przechodzi się do pomieszczenia, które może służyć za sypialnię. Na wprost od drzwi wejściowych znajduje się mały pokój, natomiast po prawej stronie znajdziemy łazienkę z WC oraz korytarz prowadzący do przestronnego pokoju i kuchni. Okna nowe PCV, na podłogach parkiet, łazienka w płytkach.

Mieszkanie do urządzenia według własnego pomysłu i potrzeb. Do lokalu przynależy piwnica. Blok ocieplony i zabezpieczony domofonem. Przed budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe.

WYJĄTKOWA LOKALIZACJA! Mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Osiedla, jednocześnie cicha i spokojna część miasta, dogodny dostęp do punktów handlowo - usługowych takich jak sklepy, apteki, szkoły, przedszkola, itp. W okolicy znajduje się dużo terenów zielonych, gdzie można aktywne spędzać wolny czas.

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA!